טיח אקוסטי BosPary

ציפוי טיח אקוסטי דקורטיבי

מתאים כשכבת גימור לכל מטרה וליצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה

התפתחות הטכנולוגיה בחומרי בידוד טיח אקוסטי,

עם התפתחות הטכנולוגיה ודרישות האדריכלים אל מול התקינה וסיווגי האש הנדרשים אנחנו באקוסיל – Acoseal,
"מקבוצת פילו" שמחים להיות החלוציים בפתרונות העדכניים ביותר ולהכניס לישראל את המגוון הרחב ביותר.

תתרשמו. תאהבו! תחסכו!

טיח אקוסטי
בידוד אקוסטי
בידוד אקוסטי

BOSPRAY של ACOSEAL הוא ציפוי טיח אקוסטי בשיטה רטובה חד שכבתי בולע רעש שנועד לשפר את הבידוד האקוסטי והתרמי בחלל הפנימי. ציפוי דקורטיבי בעל מראה יפה ועדין יותר, טיח אקוסטי מסוג BoSpray מתאים כשכבת גימור לכל מטרה וליצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה. חומר זה על בסיס סיבי תאית חלולים גמישים סופגי אנרגיה ולוכדי אוויר. קיים בצבעים: אפור, שחור, לבן. בחירת גוונים נוספים בהזמנה. עובי יישום כ 2.5 ס"מ. מיושם בשיטת התזה מיוחדת עם מכונות ייעודיות כשבתהליך היישום מותזים בלחץ של 20 בר-בנפרד סיבי התאית ובצנרת נוספת תערובת של דבקים. זמן ייבוש- 3-7 ימים. החומר לא רחיץ ואסור במגע עם מים. טיח אקוסטי מסוג BoSpray מתאים במיוחד ל: ציפוי פנימי של תקרות, מבני חינוך, אולמות ספורט, מקלטים דו תכליתיים, משרדים, מגורים, בתי כנסת ומרכזי קניות חללים טכניים, בתי קפה, מסעדות, אולמות אירועים, תיאטראות, מוסדות מכל סוג, מנהרות ועוד.

תתרשמו. תאהבו! תחסכו!

BOSPRAY של ACOSEAL הוא מוצר ממוחזר עומד בתקן Leed ל-בניה ירוקה, בעל תכונות מוכחות ותעודות בדיקה ממכונים מובילים בעולם בפרמטרים בידוד אקוסטי, בידוד תרמי, בידוד בפני נזקי קורוזיה, ועמידות מפני אש. BOSPRAY של ACOSEAL הוא המוצר היחיד בישראל שנמצא תחת בקרה מפעלית לכל שלבי הייצור. בהתאם לבדיקות תקן astm c 423, לקבלת העובי האופטימלי הציפוי ביינו 25 מ"מ אך לשם הגדלת מקדם הבליעה ניתן ליישם את הציםוי גם בשכבות עבות יותר ועד ל140 מ"מ.

טיח אקוסטי
בידוד אקוסטי לתקרה

גוונים ויתרונות:

בלעדי ל- BOSPRAY של ACOSEAL שיטת היישום ומפרטי היצרן מאפשרים ערבול לגוון הנבחר. מגוון לבן שלג ועד למרקמי צבע נועזים כבר בשלב הכנת התערובת, וגם בשלב מתקדם. אופציה ייחודית המאפשרת לאדריכל ולדיירי הבית שילובי צבעים מבלי לפגוע בתכונות המוצר שלא כמו במוצרים האחרים הקיימים בישראל. * מומלץ – ששילוב צבע, שלא על ידי צוותי החברה ילווה על ידינו טרם הביצוע במפרט בכדי להבטיח שתכונות החומר ישמרו

בדיקות בשטח:

כל עבודה נבדקת בסיומה ונרשמת במאגר העבודה על היצרן. ללקוח מונפק תעודת מכון תקנים המאשר את היישום כמתאים למפרטי היצרן לעמידות באקוסטיקה המתוכננת בכדי להציג ליועצים ולמזמיני העבודה. ומשלב זה מוענק אחריות חברה למשך 10 שנים. בין רשימת העבודות שביצענו בשנה האחרונה נמנים מיטב הפרויקטים מול חברות הבניה המובילות בישראל.

Acoseal BoSpray


פתרונות עדכניים עם התחדשות הטכנולוגיה:

טיח אקוסטי BOSPRAY מבית ACOSEAL הוא חומר חדשני המיועד לשפר את הבידוד האקוסטי והתרמי בחללים הפנימיים. הוא משמש כציפוי טיח אקוסטי דקורטיבי ומעניק מראה יפה ועדין לחללים. הטיח מיוצר מסיבי תאית חלולים גמישים הסופגים אנרגיה ומצויד ביכולת ללכוד את האוויר. הוא זמין בצבעים שחור, לבן ואפור ואפשר להזמין גוונים נוספים על פי הזמנה. החומר נועד לשימוש פנימי בתקרות, מבני חינוך, מגרשי ספורט, משרדים, מגורים, בתי כנסת ומרכזי קניות, חללי טכנולוגיה ועוד.

הטיח מיושם בשיטת התזה מיוחדת עם מכונות ייעודיות ובתהליך היישום מותזים סיבי התאית בלחץ גבוה ובצנרת תערובת של דבקים. זמן הייבוש של הטיח הוא בין 3 ל-7 ימים וחשוב לציין כי החומר אינו רחיץ ואינו מתאים למגע עם מים.

בסיכום, טיח אקוסטי BOSPRAY הוא חומר חדשני ומתקדם המיועד לשיפור הבידוד האקוסטי והתרמי בחללים הפנימיים. הטיח מיוצר מסיבי תאית חלולים גמישים.

ניתן להתעניין גם ב

פוליאש

טיח אקוסטי בהתזה

פתרונות לבידוד אקוסטי

חברתנו מתמחה בבידוד אקוסטי, בידוד אקוסטי לקירות, בידוד רעשים, בידוד אקוסטי לרצפה, בידוד קירות, בידוד קירות חוץ, בידוד קירות מרעש, טיח אקוסטי, חיפוי אקוסטי לקירות, בידוד קירות חיצוניים.

ובכל הנוגע לבידוד תרמי, בידוד תרמי לגג, בידוד תרמי לקירות, בידוד תרמי לקירות חוץ, בידוד קירות חוץ, בידוד קירות, בידוד קירות מרעש, שימוש בחומר בידוד תרמי, לוח בידוד תרמי ועוד…

אנו משתמשים בחומרים התומכים בבניה ירוקה, מבודדים מפני נזקי קורוזיה ועמידות מפני אש.